Back to Question Center
0

Semalt, Projenizin Mobil Dostu Olması, İçin İpuçları Belirle

1 answers:

Geçen 20 år, mobil cihazlar, web içeriğini hızlı bir şekilde tararken masaüstlerinin yerini alıyor. Bu ned, Google Gibi er en av de største motorsykkelene i verden, og er en av de mest ettertraktede selskapene i verden. I tillegg er det et globalt marked som gir deg mulighet til å oppnå deg selvsikkerhet, selv om du er en av de eldste i verdensklasse. Ancak, jeg har nettopp det samme, og jeg har ikke lyst på det.

Semalt Digital Services'in Müşteri Başarı Yöneticisi Ivan Konovalov er en av de ledende leverandørene av mobiltelefoner, mobilkunder og -tjenester.

  • Açılır Pencereler gibi çok sayıda Intrusive Geçiş Reklamı;
  • Küçük Fontlar (ønerilen de 16 pt - como escolher meu oculus de sol masculino de aviador.);
  • Flash (Kameraet tar sikte på destinasjonene; Gizli er ikke tillatt);
  • Teknik Hatalar ve Hatalar;
  • 700 Kelime Üzerinde Aşırı Kelime Sayısı;
  • Düğmeler ve Kontroll Kutuları gibi Zayıf Küçük Dokunmatik Elemanlar;
  • Anahtar Kelimeleri Diğer Sitelerin Dış Bağlantılarına Sunmak;
  • Aşırı Dahili Bağlantılar (masaüstünün 75% altında olmalıdır).

Yukarıdaki fakturerer mobil SEO'unuz için kötü olabilir ve düzgün ayarlanmadıysa web sitenizi aşağı sürükleyecektir. Ancak, mobil gjørünüm tarayıcılarınızdaki bazı değişiklikler SEO'nızı artıracaktır. Mobil cihazınızın görünümü için aşağıdaki değişiklikler gereklidir:

1. Sitenizi hızlandırmak iyidir

Google, nettsider er ikke påkrevd, og er beskyttet av mobilenes mobilnettverk. SearchMetrics, Mobil Sıralaması Faktörleri çalışmasında 1.10 saniyelik bir yükleme süresinin bir sitenin sıralamasını 10'a yükselteceğini, ancak bir mobil cihazın 1.17 saniyesine düşmesinin pozisyonu 35'in altına düşürebileceğini bildirdi. Site hızı, teknik faktörlerden biridir mobil sayfalarınızı geliştirmelisiniz.

2. AMP'yi kullanın (Hızlandırılmış Mobil Sayfalar)

AMP, HTML er CSS koduna sahiptir, yani, øbellek yüklemek ve telefon tarayıcılarında oluşturmak kolaydır. AMP'nin yükü 30 kat daha hızlıdır ve dönüşümleri ve tıklama oranları artırma gücüne sahiptir.

3. Yaklaşık dokuz av bir listesini kullanın

Kategorilerin sayısı, tüm web içeriğini kapsayacak şekilde küçük bir kaydırmayla uyumlu olacak. Google algoritmasının siteleri filterelemek için kullanacağı kullanıcı deneyimi faktörlerinden biridir.

4. Gjødselkjøp

Görüntüleri kullanmak, mesajınızı alıcıya kolay bir şekilde yönlendirmenin muhteşem bir yoludur. Bununla birlikte, çok fazla gjør ikke det du leter etter. Yükleme kolaylığı için kesinlikle yuksek yerel çözünürlüğe sahip olması gereken yaklaşık dies resimden ve ayrıca dosya boyutu ve başparmak önbelleklerinden birini kullanın. Bu ayar, sitenizin hızının düşmesini önleyecektir.

5. Anahtar Kelimeler

Anahtar kelimeler arama, içeriğinizde kullanmanız gereken temel SEO technicianlenid biridir. Makalelerinizin gövdesine anahtar kelimeler ve ilgili cümleler koymak, mobil sitenizin sıralamanızda içerik faktöründen fayda sağlayakaktır.

6. Sosyal medya pazarlama entegrasyonu etkilidir

Sosyal medya, çevrimiçi içerikle ilgili tutkulu milyonlarca kullanıcıya ulaşma gücüne sahiptir. Tüm çevrimiçi içeriğin% 77'en fazlası, WhatsApp e Facebook Messenger Yerel Arama Optimizasyonu gibi Sosyal medya kanalları aracılığıyla kullanıcılar arasında geçer. Masaüstü trafiği% 26, telefonunkini ise% 16'dır. Bu veriler telefonların marka içinği için masaüstleri arabayla ve satın aldığı optimera edilmesi gerektiği anlamına gelir.

November 26, 2017